WHITEBOX COMPATIBLE HP CF280X 80X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT80X
Don't pay: $66.70
$19.00
SAVE $47.70 (72%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO 400 M425,HP LASERJET PRO 400 M401 - - Cartridge Yield: 6,900 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT80X)
| SKU | CPHT80X |
| Barcode # | 6955530957345 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.2500kg |
| Shipping Width | 0.325m |
| Shipping Height | 0.185m |
| Shipping Length | 0.095m |
| Shipping Cubic | 0.005712000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




