WHITEBOX COMPATIBLE OKI B432 LASER CARTRIDGE HIGH YIELD BLACK
-
SKU: WBO432HY
Don't pay: $69.60
$21.00
SAVE $48.60 (70%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI B432,OKI B512,OKI MB472,OKI MB492,OKI MB562,OKI B412 - - Cartridge Yield: 7,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO432HY)
| SKU | WBO432HY |
| Barcode # | 6954300665534 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5300kg |
| Shipping Width | 0.107m |
| Shipping Height | 0.132m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.004732000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




