WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR3325 DRUM UNIT
-
SKU: WBBR3325
Don't pay: $46.60
$21.00
SAVE $25.60 (55%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER DCP 8155DN,BROTHER HL 5440D,BROTHER HL 5450DN,BROTHER HL 5470DW,BROTHER HL 6180DW,BROTHER MFC 8510DN,BROTHER MFC 8910DW,BROTHER MFC 8950DW - - Cartridge Yield: 30,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR3325)
| SKU | WBBR3325 |
| Barcode # | 6955530944536 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.9100kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.012558000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




