WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT202330 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT202330
Don't pay: $27.10
$18.00
SAVE $9.10 (34%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DOCUPRINT P265DW,FUJI XEROX DOCUPRINT M225Z,FUJI XEROX DOCUPRINT P225D,FUJI XEROX DOCUPRINT M225DW,FUJI XEROX DOCUPRINT M265Z - - Cartridge Yield: 2,600 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT202330)
| SKU | WBXCT202330 |
| Barcode # | 6986500414032 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6760kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.005184000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




