WHITEBOX COMPATIBLE OKI C332 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBO332Y
Don't pay: $58.40
$19.00
SAVE $39.40 (67%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C332DN,OKI MC363DN - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBO332Y)
| SKU | WBO332Y |
| Barcode # | 6954300676257 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2600kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.001344000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




