WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT201918 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT201918
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DOCUPRINT P255 DW,FUJI XEROX DOCUPRINT M255Z - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT201918)
| SKU | WBXCT201918 |
| Barcode # | 6954300639269 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.1190kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000240000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




