WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG 116 DRUM UNIT
-
SKU: WBSAM116DR
Don't pay: $37.80
$18.00
SAVE $19.80 (52%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG SLM2825DW,SAMSUNG SLM2875FW,SAMSUNG SLM2835DW,SAMSUNG SLM2885FW - - Cartridge Yield: 9,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBSAM116DR)
| SKU | WBSAM116DR |
| Barcode # | 6954300624302 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.6600kg |
| Shipping Width | 0.119m |
| Shipping Height | 0.261m |
| Shipping Length | 0.353m |
| Shipping Cubic | 0.010964000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




