WHITEBOX COMPATIBLE HP 508X CF362X TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: CPHT508YX
Don't pay: $112.10
$55.00
SAVE $57.10 (51%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOUR LASERJET M552DN,HP COLOUR LASERJET M553DN,HP COLOUR LASERJET M553N,HP COLOUR LASERJET M553X,HP COLOUR LASERJET M577Z - - Cartridge Yield: 9,500 pages - - Cartridge Type: Yellow
(CPHT508YX)
| SKU | CPHT508YX |
| Barcode # | 6954300639788 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0550kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.006358000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




