WHITEBOX COMPATIBLE HP CE314A 126A DRUM UNIT
-
SKU: CPHT314
Don't pay: $30.60
$18.00
SAVE $12.60 (41%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO 100 COLOR M175NW,HP LASERJET PRO 200 COLOR M275NW,HP LASERJET PRO CP1025NW COLOR,HP COLOR LASERJET PRO MFP M177FW,HP COLOR LASERJET PRO MFP M176N - - Cartridge Yield: approx 14K Black & 7K Colour - - Cartridge Type: Drum
(CPHT314)
| SKU | CPHT314 |
| Barcode # | 6954300614457 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5900kg |
| Shipping Width | 0.101m |
| Shipping Height | 0.175m |
| Shipping Length | 0.359m |
| Shipping Cubic | 0.006345000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




