WHITEBOX COMPATIBLE OKI C301 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBO301B
Don't pay: $23.50
$18.00
SAVE $5.50 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C301,OKI C321,OKI MC342DNW - - Cartridge Yield: 2,200 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO301B)
| SKU | WBO301B |
| Barcode # | 6954300656792 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.123m |
| Shipping Length | 0.325m |
| Shipping Cubic | 0.003998000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




