WHITEBOX COMPATIBLE C310DN TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBO310B
Don't pay: $23.50
$18.00
SAVE $5.50 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C310DN,OKI C330DN,OKI MC361,OKI MC362DN,OKI C331DN - - Cartridge Yield: 3,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO310B)
| SKU | WBO310B |
| Barcode # | 6955530921582 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5100kg |
| Shipping Width | 0.092m |
| Shipping Height | 0.102m |
| Shipping Length | 0.321m |
| Shipping Cubic | 0.003012000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




