WHITEBOX COMPATIBLE HP CE505A 05A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT05
Don't pay: $40.70
$18.00
SAVE $22.70 (56%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET P2035,HP LASERJET P2035N,HP LASERJET P2050,HP LASERJET P2055D,HP LASERJET P2055DN,HP LASERJET P2055X,CANON LASER SHOT LBP6300DN,CANON LASER SHOT LBP6650DN,CANO IMAGECLASS MF5870DN,CANON IMAGECLASS MF5980DW,CANON IMAGECLASS LBP6680X - - Cartridge Yield: 2,300 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT05)
| SKU | CPHT05 |
| Barcode # | 6954300626573 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.006358000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




