WHITEBOX COMPATIBLE OKI C510DN TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: WBO510M
Don't pay: $28.30
$18.00
SAVE $10.30 (36%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C510DN,OKI C530DN,OKI MC561,OKI C511DN,OKI C531DN,OKI MC562,OKI MC562DNW - - Cartridge Yield: 5,000 pages - - Cartridge Type: Magenta
(WBO510M)
| SKU | WBO510M |
| Barcode # | 6954300616512 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2900kg |
| Shipping Width | 0.065m |
| Shipping Height | 0.103m |
| Shipping Length | 0.313m |
| Shipping Cubic | 0.002096000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




