Whitebox Compatible BROTHER TN257 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBBN257Y
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HLL3230CDW,BROTHER HLL3270CDW,BROTHER MFCL3745CDW,BROTHER MFCL3770CDW,BROTHER MFCL3750CDW - - Cartridge Yield: 2,300 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBBN257Y)
| SKU | WBBN257Y |
| Barcode # | 6954300681862 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5600kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.133m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.003844000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




