WHITEBOX COMPATIBLE HP Q7553X 53X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT53X
Don't pay: $27.90
$22.00
SAVE $5.90 (21%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET P2014,HP LASERJET P2015,HP LASERJET P2015D,HP LASERJET P2015DN,HP LASERJET P2015X,HP LASERJET M2727,CANON LASER SHOT LBP3310,CANON LASER SHOT LBP3370 - - Cartridge Yield: 7,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT53X)
| SKU | CPHT53X |
| Barcode # | 6986500165040 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.1700kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.007980000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




