WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK1129 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK1129
Don't pay: $23.60
$18.00
SAVE $5.60 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA FS1061DN,KYOCERA FS1325MFP - - Cartridge Yield: 2,100 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK1129)
| SKU | WBK1129 |
| Barcode # | 6955530924613 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.061m |
| Shipping Height | 0.122m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.001414000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




