WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA WBK5284 TONER CARTRIDGE CYAN
-
SKU: WBK5284C
Don't pay: $87.90
$35.00
SAVE $52.90 (60%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P6235CDN,KYOCERA ECOSYS M6635CIDN - - Cartridge Yield: 11,000 pages - - Cartridge Type: Cyan
(WBK5284C)
| SKU | WBK5284C |
| Barcode # | 6954300680629 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5100kg |
| Shipping Width | 0.105m |
| Shipping Height | 0.131m |
| Shipping Length | 0.392m |
| Shipping Cubic | 0.005392000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




