WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR3215 DRUM UNIT
-
SKU: WBBR3215
Don't pay: $28.30
$18.00
SAVE $10.30 (36%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL 5340D,BROTHER HL 5350DN,BROTHER HL 5370DW,BROTHER HL 5380DN,BROTHER MFC 8880DN,BROTHER MFC 8890DW,BROTHER MFC 8370DN - - Cartridge Yield: 25,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR3215)
| SKU | WBBR3215 |
| Barcode # | 6986500187240 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.131m |
| Shipping Height | 0.236m |
| Shipping Length | 0.364m |
| Shipping Cubic | 0.011253000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




