WHITEBOX COMPATIBLE OKI C510DN TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBO510B
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C510DN,OKI C530DN,OKI MC561 - - Cartridge Yield: 5,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO510B)
| SKU | WBO510B |
| Barcode # | 6954300616499 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.123m |
| Shipping Length | 0.325m |
| Shipping Cubic | 0.003998000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




