WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG MLTD116L TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBSAM116HY
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG SLM2825DW,SAMSUNG SLM2875FW,SAMSUNG SLM2835DW,SAMSUNG SLM2885FW - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBSAM116HY)
| SKU | WBSAM116HY |
| Barcode # | 6954300623442 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7680kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.006480000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




