WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR2425 DRUM CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBBR2425
Don't pay: $35.30
$18.00
SAVE $17.30 (49%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL L2350DW,BROTHER HL L2375DW,BROTHER HL L2395DW,BROTHER MFC L2710DW,BROTHER MFC L2713DW,BROTHER MFC L2730DW,BROTHER MFC L2750DW - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR2425)
| SKU | WBBR2425 |
| Barcode # | 6954300676677 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.007260000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




