WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-5144 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK5144K
Don't pay: $53.10
$29.00
SAVE $24.10 (45%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA P6130CDN,KYOCERA M6030CDN,KYOCERA M6530CDN - - Cartridge Yield: 7,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK5144K)
| SKU | WBK5144K |
| Barcode # | 6954300641156 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5300kg |
| Shipping Width | 0.107m |
| Shipping Height | 0.133m |
| Shipping Length | 0.393m |
| Shipping Cubic | 0.005593000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




