WHITEBOX COMPATIBLE CANON CART319HY TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBCART319HY
Don't pay: $40.00
$18.00
SAVE $22.00 (55%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: CANON LASER SHOT LBP6300DN,CANON LASER SHOT LBP6650DN,CANON IMAGECLASS MF5870DN,CANON IMAGECLASS MF5980DW,CANON IMAGECLASS LBP6680X,CANON IMAGECLASS MF6180DW,CANON LBP251DW,CANON LBP253X,CANON MF416DW,CANON MF419X - - Cartridge Yield: 6,400 pages - - Cartridge Type: Black
(WBCART319HY)
| SKU | WBCART319HY |
| Barcode # | 6986500247364 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.1300kg |
| Shipping Width | 0.092m |
| Shipping Height | 0.187m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.005677000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




