WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR3425 DRUM UNIT
-
SKU: WBBR3425
Don't pay: $42.50
$23.00
SAVE $19.50 (46%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(WBBR3425)
| SKU | WBBR3425 |
| Barcode # | 6954300663639 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.8800kg |
| Shipping Width | 0.131m |
| Shipping Height | 0.237m |
| Shipping Length | 0.366m |
| Shipping Cubic | 0.011363000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




