WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG TONER ML1660 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBSAM104
Don't pay: $42.20
$18.00
SAVE $24.20 (57%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG ML 1660,SAMSUNG ML 1665,SAMSUNG ML 1860,SAMSUNG ML 1865W,SAMSUNG SCX 3200 - - Cartridge Yield: 1,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBSAM104)
| SKU | WBSAM104 |
| Barcode # | 6986600020188 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.115m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.365m |
| Shipping Cubic | 0.007975000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




