WHITEBOX COMPATIBLE HP CE323A 128A TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: CPHT323
Don't pay: $39.90
$18.00
SAVE $21.90 (55%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO CM1415 COLOR,HP LASERJET PRO CP1525 COLOR - - Cartridge Yield: 1,300 pages - - Cartridge Type: Magenta
(CPHT323)
| SKU | CPHT323 |
| Barcode # | 6954300603208 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7100kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003993000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




