WHITEBOX COMPATIBLE HP CB436A 36A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT36
Don't pay: $25.40
$18.00
SAVE $7.40 (29%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET M1120,HP LASERJET M1120N,HP LASERJET M1522N,HP LASERJET M1522NF,HP LASERJET P1505,HP LASERJET P1505N,CANON LASER SHOT LBP3250 - - Cartridge Yield: 2,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT36)
| SKU | CPHT36 |
| Barcode # | 6955530957284 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7700kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.004896000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




