WHITEBOX COMPATIBLE OKI C301 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBO301Y
Don't pay: $23.50
$18.00
SAVE $5.50 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C301,OKI C321,OKI MC342DNW - - Cartridge Yield: 1,500 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBO301Y)
| SKU | WBO301Y |
| Barcode # | 6954300656822 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.065m |
| Shipping Height | 0.103m |
| Shipping Length | 0.313m |
| Shipping Cubic | 0.002096000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




