WHITEBOX COMPATIBLE HP CF230X 30X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT30X
Don't pay: $70.20
$24.00
SAVE $46.20 (66%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M203D,HP LASERJET PRO M203DN,HP LASERJET PRO M203DW,HP LASERJET PRO M230SDN,HP LASERJET PRO MFP M227D,HP LASERJET PRO MFP M227FDN,HP LASERJET PRO MFP M227FDW,HP LASERJET PRO MFP M227SDN - - Cartridge Yield: 3,500 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT30X)
| SKU | CPHT30X |
| Barcode # | 6954300676004 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
| Shipping Width | 0.109m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.334m |
| Shipping Cubic | 0.004150000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




