WHITEBOX COMPATIBLE HP CF232A 32A DRUM CARTRIDGE
-
SKU: CPHT32
Don't pay: $58.90
$18.00
SAVE $40.90 (69%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M203D,HP LASERJET PRO M203DN,HP LASERJET PRO M203DW,HP LASERJET PRO M230SDN,HP LASERJET PRO MFP M227D,HP LASERJET PRO MFP M227FDN,HP LASERJET PRO MFP M227FDW,HP LASERJET PRO MFP M227SDN - - Cartridge Yield: 23,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(CPHT32)
| SKU | CPHT32 |
| Barcode # | 6954300674642 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2950kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.002240000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




