WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR251CL DRUM SET
-
SKU: WBBR251
Don't pay: $146.90
$69.00
SAVE $77.90 (53%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL3150CDN,BROTHER HL3170CDW,BROTHER MFC9140CDN,BROTHER MFC9330CDW,BROTHER MFC9335CDW,BROTHER MFC9340CDW - - Cartridge Yield: 15,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR251)
| SKU | WBBR251 |
| Barcode # | 6954300680476 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.375m |
| Shipping Height | 0.206m |
| Shipping Length | 0.433m |
| Shipping Cubic | 0.033449000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




