WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT202612 TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: WBXCT202612
Don't pay: $46.70
$18.00
SAVE $28.70 (61%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DPCP315,FUJI XEROX DPCM315 - - Cartridge Yield: 6,000 pages - - Cartridge Type: Magenta
(WBXCT202612)
| SKU | WBXCT202612 |
| Barcode # | 6954300665572 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2250kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.001197000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




