WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER TN2450 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBBN2450
Don't pay: $47.10
$18.00
SAVE $29.10 (62%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL L2350DW,BROTHER HL L2375DW,BROTHER HL L2395DW,BROTHER MFC L2710DW,BROTHER MFC L2713DW,BROTHER MFC L2730DW,BROTHER MFC L2750DW - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBBN2450)
| SKU | WBBN2450 |
| Barcode # | 6954300675373 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.003720000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




