WHITEBOX COMPATIBLE OKI B431 DRUM UNIT
-
SKU: WBO431D
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI B411,OKI B431,OKI MB491,OKI MB471,OKI B432,OKI B512,OKI MB472,OKI MB492,OKI MB562,OKI B412 - - Cartridge Yield: 23,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBO431D)
| SKU | WBO431D |
| Barcode # | 6954300626733 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.5200kg |
| Shipping Width | 0.222m |
| Shipping Height | 0.162m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.012587000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




