WHITEBOX COMPATIBLE HP CF513A 204A TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: CPHT204M
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOR LASERJET PRO M154,HP COLOR LASERJET PRO MFP M180,HP COLOR LASERJET PRO MFP M181 - - Cartridge Yield: 900 pages - - Cartridge Type: Magenta
(CPHT204M)
| SKU | CPHT204M |
| Barcode # | 6954300674352 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7100kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003993000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




