WHITEBOX COMPATIBLE HP Q5949A 49A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT49
Don't pay: $25.70
$18.00
SAVE $7.70 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET 1160,HP LASERJET 1320,HP LASERJET 3390,HP LASERJET 3392,CANON LASER SHOT LBP3300,CANON LASER SHOT LBP3360 - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT49)
| SKU | CPHT49 |
| Barcode # | 6954300626238 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.9300kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




