WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA WBK1184 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK1184
Don't pay: $42.40
$18.00
SAVE $24.40 (58%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS M2735DW,KYOCERA ECOSYS M2635DN - - Cartridge Yield: 3,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK1184)
| SKU | WBK1184 |
| Barcode # | 6971439062492 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4650kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.004340000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




