WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER TN349 TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: WBBN349M
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL L9200CDW,BROTHER MFC L9550CDW - - Cartridge Yield: 6,000 pages - - Cartridge Type: Magenta
(WBBN349M)
| SKU | WBBN349M |
| Barcode # | 6955530961106 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7900kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.168m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.006468000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




