WHITEBOX COMPATIBLE SAMSUNG 105L TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBSAM105HY
Don't pay: $23.50
$18.00
SAVE $5.50 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG ML 1915,SAMSUNG ML 2520,SAMSUNG ML 2540,SAMSUNG ML 2545,SAMSUNG ML 2580N,SAMSUNG SCX 4623F - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBSAM105HY)
| SKU | WBSAM105HY |
| Barcode # | 6955530962165 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.009350000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




