WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER TN348 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBBN348B
Don't pay: $36.90
$18.00
SAVE $18.90 (51%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER DCP 9055CDN,BROTHER HL 4150CDN,BROTHER HL 4570CDW,BROTHER MFC 9460CDN,BROTHER MFC 9970CDW - - Cartridge Yield: 6,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBBN348B)
| SKU | WBBN348B |
| Barcode # | 6955530940736 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.8200kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.008880000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




