- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PWR-WUA5V12W0AU)
Miscellaneous
| Compatibility |
Zebra Mobile Computers: |
General Information
| Product Type | AC Adapter |
| Manufacturer Part Number | PWR-WUA5V12W0AU |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | AC Adapter |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Device Supported | Mobile Computer |
Power Description
| Input Voltage | 230 V AC |
| 120 V AC | |
| Output Voltage | 5 V DC |
| Maximum Output Current | 2.50 A |
| SKU | PWR-WUA5V12W0AU |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





