- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LaserJet 550 Sheet Paper Tray - For M506DN / M506X / E50045DW / M527DN / M527F / M527Z / E52545DN / E52545C / E50045DW / E50145DN / M507DN / M507X / M528DN / M528F / M528Z / E52645C / E52545C / E52545
(F2A72A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Paper Tray |
| Manufacturer Part Number | F2A72A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | LaserJet 550-Sheet Paper Tray |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Media Type | Plain Paper |
| Total Media Capacity | 550 |
Warranty
| Additional Warranty Information |
Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
| SKU | F2A72A |
| Barcode # | 88989421348 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.460m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.480m |
| Shipping Cubic | 0.061824000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





