Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon 4x6 50 Sheets 260 GSM Photo Paper Plus Glossy II
(PP3014x6-50)
| SKU | PP3014x6-50 |
| Barcode # | 13803277241 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000418000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





