Don't pay: $445.00
$328.00
SAVE $117.00 (26%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #12A Twin Pack Q2612AD - 2,000 pages - Compatible With HP LASERJET 1010, LASERJET 1012, LASERJET 1015, LASERJET 1018, LASERJET 1020, LASERJET 1022, LASERJET 1022N, LASERJET 1025, LASERJET 3015, LASERJET 3020, LASERJET 3030, LASERJET 3050, LASERJET 3052, LASERJET 3055, LASERJET M1005 MFP, LASERJET M1319F MFP, CANON LASER SHOT LBP3000
(Q2612AD)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP LaserJet 1010 Printer (Q2460A) HP LaserJet 1015 Printer (Q2462A) HP LaserJet 1020 Printer (Q5911A) HP LaserJet 1022 Printer (Q5912A) HP LaserJet 1022n Printer (Q5913A) HP LaserJet 1022n xi Printer (CB431A) HP LaserJet 3015 All-in-One (Q2669A) HP LaserJet 3020 All-in-One printer/scanner/copier (Q2665A) HP LaserJet 3030 All-in-One printer/fax/scanner/copier (Q2666A) HP LaserJet 3050 All-in-One Printer (Q6504A) |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| Dimensions | 357 (W) x 210 (D) x 134 (H) mm |
| Package Qty | 2 |
| Page Yield | 2000 Pages per cartridge |
| Weight | 1.8 kg |
| SKU | Q2612AD |
| Barcode # | 883585537525 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.7750kg |
| Shipping Width | 0.355m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.009692000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





