Don't pay: $75.00
$58.00
SAVE $17.00 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 200 4 Ink Value Pack - Compatible With EPSON EXPRESSION HOME XP100, EXPRESSION HOME XP200, EXPRESSION HOME XP300, EXPRESSION HOME XP400, WORKFORCE WF2510, WORKFORCE WF2520, WORKFORCE WF2530, WORKFORCE WF2540
(EPC13T200692)
Specifications
| Colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Printer Compatibility | Epson Expression Home XP-100, Epson Expression Home XP-200, Epson Expression Home XP-300, Epson Expression Home XP-310, Epson Expression Home XP-400, Epson Expression Home XP-410, Epson WorkForce WF-2510, Epson WorkForce WF-2520, Epson WorkForce WF-2530, Epson WorkForce WF-2540 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 165 Pages |
| SKU | EPC13T200692 |
| Barcode # | 9314020611742 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000704000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






