Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI681Y)
OTHER
| Print Technology | Inkjet |
| Print Color | Yellow |
| Compatibility | * PIXMA Home TS6160BK * PIXMA Home TS6160W * PIXMA Home TS8160BK * PIXMA Home TS8160W * PIXMA Home TS8160R * PIXMA Home TS9160GY * PIXMA Home TS9160R * PIXMA Home Office TR7560 * PIXMA Home Office TR8560 |
PRODUCT
| Brand Name | Canon |
| Manufacturer Web Site | http://www.canon.com |
| Product Type | Ink Cartridge |
| SKU | CLI681Y |
| Barcode # | 4549292087468 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000220000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





