- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CL51)
Miscellaneous
| Compatibility |
Canon MultiPass Printers: Canon PIXMA Printers: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CL51 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CL-51 |
| Product Name | Color Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Colour |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 330 Pages |
| SKU | CL51 |
| Barcode # | 4960999273464 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0850kg |
| Shipping Width | 0.083m |
| Shipping Height | 0.138m |
| Shipping Length | 0.053m |
| Shipping Cubic | 0.000607000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





