- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PFI-102C Cyan Ink Tank, 130ml
(PFI-102C)
| SKU | PFI-102C |
| Barcode # | 4960999299785 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1050kg |
| Shipping Width | 0.700m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.001680000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





