Don't pay: $36.00
$35.00
SAVE $1.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T274192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Epson Expression Premium XP-510, Epson Expression Premium XP-600, Epson Expression Premium XP-610, Epson Expression Premium XP-700, Epson Expression Premium XP-710, Epson Expression Premium XP-800 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 500 Pages |
| SKU | EPC13T274192 |
| Barcode # | 9314020612763 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






