Don't pay: $47.00
$46.00
SAVE $1.00 (2%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 252 HY Yellow Ink Cart - 1,100 pages - Compatible With EPSON WORK FORCE 3620, WORK FORCE 3640, WORK FORCE 7610, WORK FORCE 7620
(EPC13T253492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce WF-3640 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 1100 pages |
| SKU | EPC13T253492 |
| Barcode # | 9314020615047 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






